Čas načtení záznamů: 532 ms

Index narozených

Seznam zindexovaných knih

Počet nalezených záznamů: 365 765

Příjmení:
Jméno:
Lokalita:
Signatura:
Otec:
Matka:
Od roku:
Do roku:

Návod k vyhledávání


DISCLAIMER: Všechny indexy musely být pro použití v databázi upraveny. Databázi jsem se snažil konstruovat tak, aby dokázala s co nejmenší úpravou pojmout co nejvíc indexů. Bohužel mnoho autorů má v indexech více informací, než které by se tu daly zobrazit. Proto jediné, kde najdete informace přesně tak, jak je zadal autor jsou originální indexy! Za správnost údajů neručím, jelikož jsme pouze lidi, pokud zde záznam nenajdete, neznamená to, že jej nenajdete v dané matrice.

Rok
Jméno Příjmení
Moderně
Otec Matka Lokalita Původce Signatura Strana Folio Archiv
Autor záznamu
1654 Felix N Kateřina Rohoznice Osice 122-1 22 SOA HK
Procházka
1698 Franclina Václav Ludmila Libčany Libčany 88-1 135 SOA HK
Procházka
1704 Anna Kateřina Drvalovice Boskovice 169 99 196 MZA
Burget
1707 Anna Lidmila Josef Kateřina Krásnice Osice 122-1 215 SOA HK
Procházka
1753 Václav Josef Kateřina Polizy Osice 122-2 80 SOA HK
Procházka
1679 Anna Havel Protivanov Boskovice 169 5 9 MZA
Burget
1668 Matěj Jan Zuzana Předměstí Hradec Králové 51-1 3 SOA HK
Procházka
1629 Jiří Ondřej Marketa Hamry Hlinsko 213 28 SOA HK
Procházka
1695 Marie Magdalena Melichar Mařena Sedlice Osice 122-1 127 SOA HK
Procházka
1698 Mikuláš Marie Těchlovice Libčany 88-1 139 SOA HK
Procházka
1704 Marina Alžběta ? Boskovice 169 100 198 MZA
Burget
1707 Jan Václav Anna Dolany Osice 122-1 349 SOA HK
Procházka
1746 Antonín Dorota Dobřenice Osice 122-2 126 SOA HK
Procházka
1680 Mariana Blažej Alžběta Chrudichromy Boskovice 169 6 11 MZA
Burget
1668 Jan Jan Ludmila Město Hradec Králové 51-1 3 SOA HK
Procházka
1629 Jiří Kašpar Alžběta Hlinsko Hlinsko 213 28 SOA HK
Procházka
1707 Václav Jakub Kateřina Sedlice Osice 122-1 186 SOA HK
Procházka
1700 František NN Marie Hvozdnice Libčany 88-1 154 SOA HK
Procházka
1705 Jakub Ludmila Boskovice Boskovice 169 103 205 MZA
Burget
1723 Kateřina Jiří Salomena Srní Hlinsko 216 115 SOA HK
Procházka
1662 Jakub Řehoř Justýna Boskovice Boskovice 168 3 3 MZA
Burget
1681 Kateřina Kateřina Boskovice Boskovice 169 7 13 MZA
Burget
1668 Jiří Jiří Hedvika Předměřice Hradec Králové 51-1 3 SOA HK
Procházka
1629 Jakub Tomáš Zuzana Hlinsko 213 30 SOA HK
Procházka
1695 Magdalena Dědová Hlinsko 215 45 SOA HK
Procházka
1700 Kateřina NN Kateřina Libčany Libčany 88-1 157 SOA HK
Procházka
1705 Růžena Regína Boskovice Boskovice 169 106 210 MZA
Burget
1723 Jan NN Anna Otradov Hlinsko 216 115 SOA HK
Procházka
1663 Jan Justýna Boskovice Boskovice 168 4 4 MZA
Burget
1681 Anna Alžběta Jan Kryštof Růžena Mladkov Boskovice 169 7 13 MZA
Burget
1668 Adam Martin Kateřina Piletice Hradec Králové 51-1 5 SOA HK
Procházka
1629 Kateřina Jan Kristyna Hamry Hlinsko 213 30 SOA HK
Procházka
1695 Tomáš Jan Alžběta Holetín Hlinsko 215 51 SOA HK
Procházka
1702 Václav Václav Rozina Těchlovice Libčany 88-1 168 SOA HK
Procházka
1707 Kateřina Marina Velenov Boskovice 169 112 222 MZA
Burget
1723 Antonín Jakub Veronika Vyhnánov Hlinsko 216 116 SOA HK
Procházka
1664 Růžena Řehoř Dorota Boskovice Boskovice 168 6 8 MZA
Burget
1681 Marina Havel Anna Protivanov Boskovice 169 8 14 MZA
Burget
1668 Anna Jan Anna Neděliště Hradec Králové 51-1 6 SOA HK
Procházka
1634 Jiří Jiří Dorota Hlinsko 213 35 SOA HK
Procházka
1696 Augustin Michal Magdalena Miřetice Hlinsko 215 55 SOA HK
Procházka
1702 Václav NN Ludmila Mladá Boleslav Libčany 88-1 168 SOA HK
Procházka
1707 Jan Eva Boskovice Boskovice 169 112 223 MZA
Burget
1723 Jan Jakub Veronika Vyhnánov Hlinsko 216 116 SOA HK
Procházka
1666 Alžběta Řehoř Dorota Boskovice Boskovice 168 8 13 MZA
Burget
1682 Urban Martin Marina Chrudichromy Boskovice 169 9 16 MZA
Burget
1668 Magdalena Václav Kateřina Město Hradec Králové 51-1 7 SOA HK
Procházka
1634 Tomáš Jakub Magdalena Hlinsko 213 35 SOA HK
Procházka
1696 Jakub Michal Žofie Hlinsko Hlinsko 215 55 SOA HK
Procházka
1702 Kateřina Pavel Voršila Hvozdnice Libčany 88-1 169 SOA HK
Procházka
1708 Růžena Anna Boskovice Boskovice 169 116 230 MZA
Burget
1724 Josef NN Magdalena Dachov Hlinsko 216 122 SOA HK
Procházka
1668 Vavřinec Justýna Boskovice Boskovice 168 11 18 MZA
Burget
1684 Juliana Lucie Lipová Boskovice 169 11 20 MZA
Burget
1668 Ludmila Martin Judita Město Hradec Králové 51-1 10 SOA HK
Procházka
1634 Jan Ambrož Magdalena Hlinsko 213 35 SOA HK
Procházka
1697 Alžběta Matěj Marie Svratouch Hlinsko 215 63 SOA HK
Procházka
1703 Karel NN Alžběta Libčany Libčany 88-1 171 SOA HK
Procházka
1710 Zuzana Růžena Boskovice Boskovice 169 126 250 MZA
Burget
1724 Jiří Martin Magdalena Studnice Hlinsko 216 123 SOA HK
Procházka
1668 Martin Salomena Boskovice Boskovice 168 11 19 MZA
Burget
1684 Jiří Václav Markéta Lhota Boskovice 169 11 20 MZA
Burget
1668 Matěj Matěj Kateřina Hradec Králové 51-1 10 SOA HK
Procházka
1634 Kateřina Václav Jeníkov Hlinsko 213 35 SOA HK
Procházka
1699 Justina Krouna Hlinsko 215 74 SOA HK
Procházka
1706 Anna Václav Kateřina Těchlovice Libčany 88-1 195 SOA HK
Procházka
1710 Václav Kateřina Boskovice Boskovice 169 126 251 MZA
Burget
1724 Kateřina NN Kateřina Otradov Hlinsko 216 127 SOA HK
Procházka
1669 Zuzana Jindřich Mariana Boskovice Boskovice 168 13 22 MZA
Burget
1684 Štěpán Markéta Chrudichromy Boskovice 169 12 22 MZA
Burget
1669 Veronika Jan Anna Město Hradec Králové 51-1 10 SOA HK
Procházka
1634 Štěpán Josef Ludmila Vortová Hlinsko 213 36 SOA HK
Procházka
1699 Dorota Krouna Hlinsko 215 74 SOA HK
Procházka
1706 František Jan NN Dorota Mladá Boleslav Libčany 88-1 197 SOA HK
Procházka
1710 Martin Kašpar Lucie Drvalovice Boskovice 169 127 252 MZA
Burget
1724 Martin Václav Dorota Vyhnánov Hlinsko 216 129 SOA HK
Procházka
1669 Alžběta Alžběta Boskovice Boskovice 168 13 22 MZA
Burget
1685 Jiří Kryštof Marina Hradisko Boskovice 169 12 23 MZA
Burget
1669 Matěj Matěj Dorota Plačice Hradec Králové 51-1 11 SOA HK
Procházka
1636 Václav Václav Magdalena Hlinsko 213 37 SOA HK
Procházka
1699 Zuzana Krouna Hlinsko 215 74 SOA HK
Procházka
1706 Kateřina NN Kateřina Těchlovice Libčany 88-1 198 SOA HK
Procházka
1711 Růžena Marina Mladkov Boskovice 169 129 256 MZA
Burget
1724 Jiří NN Anna Herálec Hlinsko 216 130 SOA HK
Procházka
1670 Vít Dorota Boskovice Boskovice 168 14 24 MZA
Burget
1685 Filip Blažej Dorota Chrudichromy Boskovice 169 12 23 MZA
Burget
1669 František Jan Ludmila Město Hradec Králové 51-1 11 SOA HK
Procházka
1636 Dorota Adam Kateřina Kladno Hlinsko 213 37 SOA HK
Procházka
1701 Jakub NN Judita Krouna Hlinsko 215 86 SOA HK
Procházka
1708 Matěj Jiří Praskačka Libčany 88-1 209 SOA HK
Procházka
1712 Pavel Mariana Boskovice Boskovice 169 133 265 MZA
Burget
1725 Martin Jan Anna Kladno Hlinsko 216 134 SOA HK
Procházka
1671 Jakub Boskovice Boskovice 168 15 27 MZA
Burget
1686 Matěj Havel Marina Pamětice Boskovice 169 13 25 MZA
Burget
1669 Václav Jan Dorota Město Hradec Králové 51-1 11 SOA HK
Procházka
1637 Anna Josef Ludmila Vortová Hlinsko 213 37 SOA HK
Procházka
1702 Jan Cyprian Dorota Hlinsko Hlinsko 215 91 SOA HK
Procházka
1708 Apolena NN Apolena Hřibsko Libčany 88-1 209 SOA HK
Procházka
1712 Magdaléna Dorota Drvalovice Boskovice 169 133 265 MZA
Burget
1725 Josef František Magdalena Hlinsko Hlinsko 216 142 SOA HK
Procházka
Předcházející Strana 1 z 3804 Následující Skok o 5 stran