Čas načtení záznamů: 253 ms

Index Oddaných

Seznam zindexovaných knih

Počet nalezených záznamů: 187 600

Příjmení:
Jméno:
Lokalita:
Signatura:
Od roku:
Do roku:

Návod k vyhledávání


DISCLAIMER: Všechny indexy musely být pro použití v databázi upraveny. Databázi jsem se snažil konstruovat tak, aby dokázala s co nejmenší úpravou pojmout co nejvíc indexů. Bohužel mnoho autorů má v indexech více informací, než které by se tu daly zobrazit. Proto jediné, kde najdete informace přesně tak, jak je zadal autor jsou originální indexy! Za správnost údajů neručím, jelikož jsme pouze lidi, pokud zde záznam nenajdete, neznamená to, že jej nenajdete v dané matrice.

Rok
Jména Snoubenců Příjmení snoubenců
Moderně
Otec/Partner Lokalita Snoubenců Původce Signatura Strana Folio Archiv
Autor záznamu
1694 Jiří
Anna

Da(?)
Javůrková

Jiří
Dalečín
Dalečín 15501 2 MZA
Starý
1694 Jiří
Markéta

Holota
Machová

Tomáš

Dalečín 15501 2 MZA
Starý
1694 Václav
?

Kryštof
Tomanová

Jakub
Unčín
Míchov
Dalečín 15501 2 MZA
Starý
1694 Matěj
Ludmila

Houdek
Sklenářová

Jan

Dalečín 15501 3 MZA
Starý
1696 Václav
Ludmila

Bartoň
Elisová

Ondřej

Unčín
Dalečín 15501 3 MZA
Starý
1696 Jakub
Anna

Kocanda
Jobová

Jiří
Pavlovice
Dalečín 15501 3 MZA
Starý
1695 Jan
Dorota

Kheler
Novo(?)
Eliáš
Jan

Dalečín 15501 3 MZA
Starý
1697 Jiří
Anna

Štůla
Junová
Václav
Jakub
Rokytno
Věcov
Dalečín 15501 3 MZA
Starý
1697 Lukáš
Mariana

Tasovský
Pánková
Matouš
Prosetín
Janovice
Dalečín 15501 3 MZA
Starý
1697 Pavel
Mariana

Holota
příbuzná (?)


Lhota
Dalečín 15501 4 MZA
Starý
1698 Matěj
Mariana

Halva
Šťastná

Martin
Dalečín
Dalečín
Dalečín 15501 4 MZA
Starý
1698 Kristián
Mariana

Kopecký
Studená

Matěj
Dalečín
Dalečín
Dalečín 15501 4 MZA
Starý
1699 Mikuláš
Kateřina

Šťastný
Doubková

Jiří
Unčín
Nedvězí
Dalečín 15501 4 MZA
Starý
1699 Jan
Mariana

Javůrek
Holotová
Jiří
Jiří
Dalečín
Dalečín
Dalečín 15501 4 MZA
Starý
1699 Ferdinand
Anna

Los
Pelikánová
Václav
Václav
Dalečín
Dalečín
Dalečín 15501 4 MZA
Starý
1699 Matouš
Mariana

Dostál
Švábová
Václav
Tomáš
Nedvězí
Sedliště
Dalečín 15501 5 MZA
Starý
1701 Jan
Dorota

Karafiát
?

Strachujov
Dalečín
Dalečín 15501 5 MZA
Starý
1701 Jan
Dorota

Hudec
Pavlů
Václav
Petr
Trhonice
Ubušín
Dalečín 15501 5 MZA
Starý
1701 Jiří
Anna

Vala
Juklová
Jiří
Václav
Ubušín
Nedvězí
Dalečín 15501 5 MZA
Starý
1701 Jakub
Barbora (?)

Pelikán
Nodelisová
mlynář
Jan
Dalečín
Uherské Hradiště (??)
Dalečín 15501 5 MZA
Starý
1702 Jiří
Mariana

Břenek
Marková
Jan
Jakub
Veselí
Veselí
Dalečín 15501 6 MZA
Starý
1702 Jiří
Anna

Kozlíček
Korábová
Václav
Jiří
Míchov
Věcov
Dalečín 15501 6 MZA
Starý
1702 Václav
Anna

Nevola
Michková

Jiří
Unčín
Strachujov
Dalečín 15501 6 MZA
Starý
1705 Mikuláš
Judita

Šutera
Černá

Jan
Ubušín
Míchov
Dalečín 15501 6 MZA
Starý
1706 Kristián
Judita

Hudec
Zbýtovská
Ondřej
Jan
Unčín
Unčín
Dalečín 15501 7 MZA
Starý
1707 Jiří
Anna

Doubek
Martínková
Jiří
Nedvězí
Míchov
Dalečín 15501 7 MZA
Starý
1707 ?
Anna

Jílek
Holotová
Jiří
Petr
Ubušínek
Ubušín
Dalečín 15501 8 MZA
Starý
1707 Jiří
?

Houdek
Kvasnicová

Matěj
Míchov
Dalečín
Dalečín 15501 8 MZA
Starý
1707 Matouš
Kristýna

Chalupník
Houdková
Urban
Jiří
Vír
Míchov
Dalečín 15501 9 MZA
Starý
1707 Simon
Anna

Vrabec
Uhlířová

Jan
Lhota
Míchov
Dalečín 15501 9 MZA
Starý
1707 Matěj
Dorota

Šutera
Vítová
Pavel
Jan
Ubušín
Ubušín
Dalečín 15501 9 MZA
Starý
1707 Jakub
Dorota

Kovář
Novotná

Míchov
Dalečín
Dalečín 15501 9 MZA
Starý
1707 Jiří
Mariana

Kadlec
Michková
Martin
Jiří
Dalečín
Dalečín
Dalečín 15501 10 MZA
Starý
1707 František
Barbora

Krbůšek
Sklenářová
Simon
Jakub
Bohuňov
Janovice
Dalečín 15501 10 MZA
Starý
1707 Matěj
Mariana

Koblih
Matoušková podruhyně

Strachujov
Dalečín 15501 10 MZA
Starý
1707 Matěj
Veronika

Mistr
Stračková
Tomáš
Růžena
Ubušín
Ubušínek
Dalečín 15501 10 MZA
Starý
1708 Filip
Růžena

Tauš
?

Janovice
Dalečín 15501 10 MZA
Starý
1709 Jiří
Anna

Mistr
Podsedníková
Tomáš
Mikuláš
Ubušín
Unčín
Dalečín 15501 11 MZA
Starý
1709 Ondřej
Kateřina

Juřík
Elisová
Mikuláš
Kryštof
Ubušínek
Unčín
Dalečín 15501 11 MZA
Starý
1709 Jakub
Alžběta

Brejl
Bártová
Václav
Ondřej
Míchov
Janovice
Dalečín 15501 11 MZA
Starý
1709 Jiří
Magdalena

Chomutář
Horňasová stará

Janovice
Míchov
Dalečín 15501 11 MZA
Starý
1710 Václav
Anna

Kotinský
Mydlářová

Jan
Jimramov
Jimramov
Dalečín 15501 11 MZA
Starý
1710 Jan
Judita

?
?

Janovice
Dalečín 15501 12 MZA
Starý
1710 Pavel
Kateřina

Dobiáš
Vávrová (?)

Míchov
Dalečín 15501 12 MZA
Starý
1710 Jan
Kateřina

Kovář
Sklenářová
Pavel
Mikuláš
Janovice
Janovice
Dalečín 15501 12 MZA
Starý
1711 Pavel
Mariana

Herník
Němcová
Václav
Pavel
Chudobín
Rovečné
Dalečín 15501 12 MZA
Starý
1711 Simon
Jana

Matěj
Kopečíková
Jiří
Martin
Míchov
Dalečín
Dalečín 15501 13 MZA
Starý
1711 Stanislav
Markéta

Sedlák
Pavlová

Bohuňov
Janovice
Dalečín 15501 13 MZA
Starý
1711 Jakub
Alžběta

Rybář
Hadačová
Jan
Jan
Vír
Strachujov
Dalečín 15501 13 MZA
Starý
1711 Filip
Anna

Čáp
Vrtěnová
Bartoloměj
Václav
Domanínek
Janovice
Dalečín 15501 13 MZA
Starý
1711 Jan
Anna

Havlíček
Kosová

Pavel
Písečné
Dalečín 15501 13 MZA
Starý
1711 Matouš
Růžena

Konečný
Špičková

Ubušínek
Dalečín 15501 13 MZA
Starý
1711 Jan
Anna

Krejčí
Koněrzová

Jan
Kunštát
Dalečín
Dalečín 15501 14 MZA
Starý
1712 Jakub
Mariana

Novotný
Řepová (?)

Vítochov
Míchov
Dalečín 15501 14 MZA
Starý
1712 Jan
Žofie

Havel
Urbanová
Jakub
Písečné
Vítochov
Dalečín 15501 14 MZA
Starý
1712 Jiří
Ludmila

Martin
Kotoučková
Jakub
Sulkovec
Dalečín
Dalečín 15501 14 MZA
Starý
1712 Mikuláš
Anna

Zabil (Zabilon?)
?

Domanín
Míchov
Dalečín 15501 14 MZA
Starý
1712 Bartoloměj
Dorota

Samuel
Němcová

Bohuňov
Míchov
Dalečín 15501 14 MZA
Starý
1713 Jan
Alžběta

Padůrek
Kovářová

Mikuláš

Míchov
Dalečín 15501 15 MZA
Starý
1713 Martin
Judita

Křípský
Javůrková
Pavel
Jakub
Sulkovec
Dalečín
Dalečín 15501 15 MZA
Starý
1713 Jakub
Mariana

Ujč
Petrová
Ondřej
Pavel
Unčín
Ubušín
Dalečín 15501 15 MZA
Starý
1713 Jan
Anna

Špička
Švandová
Jiří
Jakub
Dalečín
Trhonice
Dalečín 15501 15 MZA
Starý
1714 Jiří
Judita

Slavíček
Mlynářová

Matěj
Tresné
Ubušínek
Dalečín 15501 16 MZA
Starý
1715 Jakub
Veronika

Tobiáš
Holotová
Jan
Petr
Strachujov
Ubušín
Dalečín 15501 16 MZA
Starý
1715 Jan
Anna

Bartoň
Holotová
Vavřinec
Jan
Ubušín
Ubušín
Dalečín 15501 17 MZA
Starý
1715 Martin
Dorota

Lax
Zikmundová
Jiří
Matouš
Radiměř
Sychotín
Dalečín 15501 17 MZA
Starý
1715 Martin
Judita

Vápeník
Růžičková
Matěj
Jan
Dalečín
Dalečín
Dalečín 15501 17 MZA
Starý
1715 Simon
Zuzana

Vávra
Kovářová

Matěj
Nedvězíčko
Ubušínek
Dalečín 15501 17 MZA
Starý
1716 Simon
Anna

Dvořák
Šuterová

Jan
Vítochov
Janovice
Dalečín 15501 18 MZA
Starý
1716 František
Kateřina

?
Trávníčková

Václav

Míchov
Dalečín 15501 18 MZA
Starý
1716 Vavřinec
Dorota

Zelený
Koněrzová

Jan
Svitávka
Dalečín
Dalečín 15501 18 MZA
Starý
1717 Matěj
Anna

Eliš
Matoušková
Kryštof
Jan
Unčín
Strachujov
Dalečín 15501 18 MZA
Starý
1717 Matěj
Mariana

Roman
Vrtěnová

Václav
Divišov
Janovice
Dalečín 15501 18 MZA
Starý
1717 Bartoloměj
Mariana

Žernička
Zbýtovská

Polom
Dalečín 15501 18 MZA
Starý
1716 Jakub
Anna

Sklenář
Soukupová

Ondřej
Janovice
Dalečín 15501 19 MZA
Starý
1717 Kristián
Alžběta

Goliáš
Němcová

Míchov
Míchov
Dalečín 15501 19 MZA
Starý
1718 Matěj
Judita

Koněrza
Blechová
Jiří
Dalečín
Dalečín
Dalečín 15501 19 MZA
Starý
1718 Ondřej
Alžběta

Janů
Šípová

Ubušín
Ubušín
Dalečín 15501 19 MZA
Starý
1718 Martin
Mariana

Koněrza
Kryštofová
Jan
Dalečín
Vír
Dalečín 15501 19 MZA
Starý
1718 Matěj
Polyxena

Eliš
Vychtová

Matouš
Unčín
Unčín
Dalečín 15501 19 MZA
Starý
1718 Josef
Judita

Neškrabal
Metelová

Dalečín
Korouhvice
Dalečín 15501 20 MZA
Starý
1718 Martin
Mariana

Toman
Čermáková

Jiří
Míchov
Dalečín
Dalečín 15501 20 MZA
Starý
1718 Václav
Mariana

Novotný
Jindrová

Vítochov
Janovice
Dalečín 15501 20 MZA
Starý
1719 Jan
Justýna

Holota
Augustýnová
Jan
Vít
Ubušín
Jimramov
Dalečín 15501 20 MZA
Starý
1719 Martin
Anna

Šaur
Krejčí
Vavřinec
Jan
Vír
Dalečín
Dalečín 15501 20 MZA
Starý
1720 Jan
Kateřina

Kotouček
Holotová
Martin
Mikuláš
Dalečín
Ubušín
Dalečín 15501 20 MZA
Starý
1720 Kristián
Mariana

Zbýtovský
Nejedlá

Ubušín
Sychotín
Dalečín 15501 20 MZA
Starý
1720 Josef
Ludmila

Neškrabal
Janová (?)

Dalečín
Karasín
Dalečín 15501 20 MZA
Starý
1720 Kristián
?

Pavel
?
Petr
Jakub
Ubušín
Dalečín
Dalečín 15501 21 MZA
Starý
1721 Jan
Markéta

Jindra
Hrochová
Pavel
Jan
Janovice
Divišov
Dalečín 15501 21 MZA
Starý
1721 Jakub
?

Bezperát
Halvová

Václav
Olešnice
Dalečín
Dalečín 15501 21 MZA
Starý
1722 Ondřej
Mariana

Němec
Koblihová

Matěj
Ubušínek
Strachujov
Dalečín 15501 21 MZA
Starý
1722 Simon
Kateřina

Vojtíšek
Losová
Matěj
Kristián
Žďár
Dalečín
Dalečín 15501 21 MZA
Starý
1722 Jan
Růžena

Matuška
Holotová
Jan
Vít
Strachujov
Míchov
Dalečín 15501 21 MZA
Starý
1723 Tomáš
Růžena

Doubek
Vašková

Jiří
Olešnice
Dalečín
Dalečín 15501 22 MZA
Starý
1723 Václav
Anna

Ambrož
Halvová
Jakub
Matěj
Vír
Dalečín
Dalečín 15501 22 MZA
Starý
1723 Karel
?

Břenek
Vápeníková
Matěj
Matěj
Veselí
Dalečín
Dalečín 15501 22 MZA
Starý
1723 Jan
Veronika

Vostrejš
Navrátilová

Tomáš
Dalečín
Olešnice
Dalečín 15501 22 MZA
Starý
1724 František
Růžena

Veselý
Matušková
Karel
Jan
Nový Jimramov
Strachujov
Dalečín 15501 22 MZA
Starý
1724 Václav
?

Roman
Dobiášová
Jan
Jan
Unčín
Ubušín
Dalečín 15501 22 MZA
Starý
Předcházející Strana 1 z 3 Následující