Čas načtení záznamů: 173 ms

Index Oddaných

Seznam zindexovaných knih

Počet nalezených záznamů: 187 600

Příjmení:
Jméno:
Lokalita:
Signatura:
Od roku:
Do roku:

Návod k vyhledávání


DISCLAIMER: Všechny indexy musely být pro použití v databázi upraveny. Databázi jsem se snažil konstruovat tak, aby dokázala s co nejmenší úpravou pojmout co nejvíc indexů. Bohužel mnoho autorů má v indexech více informací, než které by se tu daly zobrazit. Proto jediné, kde najdete informace přesně tak, jak je zadal autor jsou originální indexy! Za správnost údajů neručím, jelikož jsme pouze lidi, pokud zde záznam nenajdete, neznamená to, že jej nenajdete v dané matrice.

Rok
Jména Snoubenců Příjmení snoubenců
Moderně
Otec/Partner Lokalita Snoubenců Původce Signatura Strana Folio Archiv
Autor záznamu
1885 Hynek
Antonie

Šedý
Vosinková
Josef
Anna
Krásné
Březiny
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 1 MZA
Hudík
1885 František
Františka

Kubík
Šaurová
František
Josef
Krásné
Krásné
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 1 MZA
Hudík
1885 František
Josefa

Vojta
Kubíková
František
František
Svratouch
Krásné
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 2 MZA
Hudík
1885 Antonín
Vincencie

Trnka
Dědičová
Antonín
František
Borovnice
Spělkov
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 2 MZA
Hudík
1885 Josef
Anna

Kyncl
Kubíková
Filip
Josef
Březiny
Podlesí
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 3 MZA
Hudík
1885 Josef
Antonie

Kadlec
Buršová
František
Josef
Daňkovice
Krásné
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 3 MZA
Hudík
1886 František
Anna

Caha
Kalášková
Josef
František
Horní Rozsíčka
Spělkov
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 4 MZA
Hudík
1886 Antonín
Františka

Vašek
Martínková
František
Josef
Blatiny
Líšná
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 4 MZA
Hudík
1886 František
Josefa

Dobyáš
Šedá
Josef
František
Javorek
Krásné
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 5 MZA
Hudík
1886 František
Josefa

Kosek
Hejtmánková
František
Tomáš
Fryšava
Daňkovice
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 5 MZA
Hudík
1886 Josef
Vincencie

Vraspír
Musílová
Josefa
František
Telecí
Daňkovice
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 6 MZA
Hudík
1886 František
Anna

Gregor
Broklová
Marie
František
Velké Janovice
Krásné
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 6 MZA
Hudík
1886 Adolf
Františka

Kadlec
Hanusová
Jan
Jan
Krásné
Sněžné
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 7 MZA
Hudík
1886 Josef
Anna

Tobyáš
Tobyášová
Hynek
František
Spělkov
Spělkov
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 7 MZA
Hudík
1886 Antonín
Antonie

Dvořák
Valecká
František
Antonín
Trhonice
Daňkovice
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 8 MZA
Hudík
1886 Vincenc
Anna

Hudec
Buchtová
František
Josef
Líšná
Daňkovice
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 8 MZA
Hudík
1887 Adolf
Kateřina

Dědič
Nádvorníková
Jan
Josef
Spělkov
Kladno
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 9 MZA
Hudík
1888 Jan
Terezie

Dědič
Dědičová
Jan
František
Spělkov
Spělkov
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 10 MZA
Hudík
1888 Josef
Antonie

Vosynek
Kalášková
Josef
František
Borovnice
Spělkov
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 10 MZA
Hudík
1888 Josef
Anna

Bureš
Ševcová
Hynek
František
Daňkovice
Daňkovice
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 11 MZA
Hudík
1888 Julius
Josefa

Sýkora
Kalášková
František
František
Horní Rozsíčka
Spělkov
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 11 MZA
Hudík
1889 Josef
Antonie

Wurz
Hubáčková
Antonie
Antonín
Fryšava
Daňkovice
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 12 MZA
Hudík
1889 Josef
Anna

Vraspír
Kubíková
František
Josef
Daňkovice
Javorek
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 12 MZA
Hudík
1889 Vincenc
Josefa

Bednář
Gregorová
František
Marie
Březiny
Velké Janovice
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 13 MZA
Hudík
1889 Josef
Josefa

Dítě
Hejtmánková
František
Vincenc
Kadov
Daňkovice
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 13 MZA
Hudík
1889 Josef
Josefa

Kulíšek
Peňázová
Josef
Tomáš
Sněžné
Krátká
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 14 MZA
Hudík
1890 Josef
Antonie

Sláma
Dobyášová
Jan
František
Koníkov
Daňkovice
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 15 MZA
Hudík
1890 František
Anna

Dobyáš
Dostálová
František
Josef
Daňkovice
Sedliště
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 15 MZA
Hudík
1890 František
Josefa

Vraspír
Tobyášová
Filip
František
Telecí
Spělkov
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 16 MZA
Hudík
1890 Josef
Antonie

Švanda
Hejtmánková
Josef
Tomáš
Vříšť
Daňkovice
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 16 MZA
Hudík
1891 Josef
Anna

Dobyáš
Librová
František
Antonie
Ubušín
Blatiny
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 17 MZA
Hudík
1891 Josef
Josefa

Boháč
Kadlecová
Josef
Josef
Sněžné
Daňkovice
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 17 MZA
Hudík
1891 Václav
Anna

Myška
Kadlecová
Václav
Josef
Svratouch
Krásné
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 18 MZA
Hudík
1891 Ignác
Marie

Šedý
Korábková
Jan
Josef
Javorek
Spělkov
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 18 MZA
Hudík
1891 Adolf
Anna

Pavliš
Kubíková
Josef
Josef
Kamenec u Poličky
Daňkovice
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 19 MZA
Hudík
1891 František
Antonie

Kosek
Procházková
Jan
Josef
Spělkov
Moravské Křižánky
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 19 MZA
Hudík
1891 Josef
Josefa

Michna
Ševcová
Josef
František
Pohledec
Daňkovice
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 20 MZA
Hudík
1892 František
Anna

Kadlec
Fajmanová
Hynek
Josefa
Krásné
Telecí
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 21 MZA
Hudík
1892 Josef
Josefa

Feltl
Dvořáková
František
Josef
Daňkovice
Daňkovice
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 21 MZA
Hudík
1892 Josef
Anna

Kubík
Martínková
František
Josef
Krásné
Líšná
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 22 MZA
Hudík
1892 František
Josefa

Koza
Hubáčková
František
Josef
Borovnice
Daňkovice
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 22 MZA
Hudík
1892 Jan
Josefa

Spurný
Kadlecová
Václav
Vincenc
Sněžné
Krásné
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 23 MZA
Hudík
1892 Pavel
Anna

Šimon
Kubíková
Josef
František
Korouhvice
Krásné
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 23 MZA
Hudík
1893 Vincenc
Josefa

Smělý
Nedělová
Vincenc
Jan
Spělkov
Krásné
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 24 MZA
Hudík
1893 Filip Karel
Josefa

Mohsinger
Nedělová
Bohumír Bernard
František
Frankfurt nad Mohanem
Krásné
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 24 MZA
Hudík
1893 Bedřich
Josefa

Petr
Musilová
Bedřich
František
Daňkovice
Daňkovice
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 25 MZA
Hudík
1893 Adolf
Anna

Ambrož
Hejtmánková
Josef
Hynek
Lísek
Daňkovice
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 25 MZA
Hudík
1893 Antonín
Josefa

Javůrek
Kadlecová
Antonín
Jan
Březiny
Krásné
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 26 MZA
Hudík
1893 František
Josefa

Kyselý
Hubáčková
Tomáš
Antonín
Líšná
Daňkovice
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 26 MZA
Hudík
1893 František
Anna

Koza
Lorencová
Karel
Matěj
Spělkov
Telecí
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 27 MZA
Hudík
1893 Theodor
Marie

Svoboda
Gilková
Josef
Petr
Krásné
Fryšava
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 27 MZA
Hudík
1893 Josef
Josefa

Šabart
Kulíšková
Josef
Josef
Krásné
Krásné
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 28 MZA
Hudík
1893 Antonín
Anna

Dvořák
Dobiášová
Jan
Josef
Podlesí
Daňkovice
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 28 MZA
Hudík
1893 Josef
Josefa

Gregor
Kubíková
František
Josef
Ubušín
Daňkovice
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 29 MZA
Hudík
1894 František
Antonie

Podařil
Buřvalová
Josef
František
Spělkov
Daňkovice
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 30 MZA
Hudík
1894 Josef
Vincencie

Hejtmánek
Burešová
Hynek
Hynek
Borovnice
Daňkovice
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 30 MZA
Hudík
1894 Josef
Anna

Bureš
Vraspírová
Josef
Josef
Borovnice
Krásné
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 31 MZA
Hudík
1894 Josef
Anna

Kalášek
Dvořáková
František
Josefa
Spělkov
Borovnice
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 31 MZA
Hudík
1894 Josef
Antonie

Staníček
Švandová
Josefa
František
Spělkov
Telecí
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 32 MZA
Hudík
1895 Josef
Františka

Suchý
Podsedníková
Josef
Josef
Daňkovice
Daňkovice
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 33 MZA
Hudík
1895 Jan
Anna

Juřík
Kulíšková
Václav
Josef
Sněžné
Krásné
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 33 MZA
Hudík
1895 František
Josefa

Suchý
Axmannová
Josef
Jan
Daňkovice
Frankstadt
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 34 MZA
Hudík
1895 Josef
Emílie

Hajduk
Šmatlánová
Josef
Antonín
Líšná
Pustá Rybná
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 34 MZA
Hudík
1895 Josef
Vincencie

Hubáček
Kadlecová
František
Josef
Jimramov
Krásné
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 35 MZA
Hudík
1895 Josef
Viktorie

Koza
Šírová
Josef
Karel
Spělkov
Polička
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 35 MZA
Hudík
1895 Josef
Františka

Čuřík
Prajslerová
Josef
Vincenc
Spělkov
Samotín
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 36 MZA
Hudík
1895 Jan
Antonie

Neděla
Lžičařová
Jan
Josef
Krásné
Krásné
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 36 MZA
Hudík
1895 Jan
Hermína

Elis
Musilová
Jan
František
Strachujov
Daňkovice
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 37 MZA
Hudík
1895 Josef
Antonie

Neděla
Čuříková
František
František
Daňkovice
Spělkov
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 37 MZA
Hudík
1895 Josef
Anna

Šedý
Šedá
František
Josef
Krásné
Krásné
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 38 MZA
Hudík
1895 Josef
Josefa

Bukáček
Kubíková
Josef
František
Moravské Křižánky
Krásné
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 38 MZA
Hudík
1895 Josef Jan
Josefa

Hegr
Buchtová
Josef
Antonín
Spělkov
Javorek
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 39 MZA
Hudík
1896 Vincenc
Anna

Hejtmánek
Hajduková
Vincenc
Josef
Spělkov
Sněžné
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 40 MZA
Hudík
1896 František
Antonie

Šauer
Smělá
Josef
Vincenc
Krásné
Spělkov
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 40 MZA
Hudík
1896 Alois
Anna

Lžičař
Nedělová
Josef
Jan
Krásné
Krásné
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 41 MZA
Hudík
1896 Antonín
Anna

Valecký
Valecká
Antonín
František
Daňkovice
Krásné
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 41 MZA
Hudík
1896 Jan
Marie

Drgosch
Cihlářová
Jan
František
Čejkovice
Spělkov
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 42 MZA
Hudík
1897 František
Albína

Neděla
Martínková
František
Josef
Krásné
Krásné
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 43 MZA
Hudík
1897 František
Anna

Šedý
Filipi
Josef
Josef
Krásné
Blatiny
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 43 MZA
Hudík
1897 Josef
Anna

Kubík
Kadlecová
Josef
Josef
Daňkovice
Daňkovice
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 44 MZA
Hudík
1897 Adolf
Josefa

Buřval
Bukáčková
František
Jan
Daňkovice
Daňkovice
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 44 MZA
Hudík
1897 Josef
Josefa

Kadlec
Dvořáková
Josef
František
Daňkovice
Daňkovice
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 45 MZA
Hudík
1897 František
Františka

Kotouček
Broklová
Petr
Anna
Zbraslavec
Krásné
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 45 MZA
Hudík
1897 František
Josefa

Neděla
Ševcová
František
František
Daňkovice
Daňkovice
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 46 MZA
Hudík
1897 Josef
Josefa

Neděla
Pokorná
Hynek
Jan
Daňkovice
Borovnice
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 46 MZA
Hudík
1898 František
Marie

Čuřík
Šedá
Josef
František
Spělkov
Podlesí
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 47 MZA
Hudík
1898 Jan
Josefa

Javůrek
Uhlířová
Antonín
Josef
Březiny
Krásné
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 47 MZA
Hudík
1898 Josef
Anna

Neděla
Husáková
František
Josef
Daňkovice
Krásné
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 48 MZA
Hudík
1899 Josef
Josefa

Kadlec
Tobiášová
Josef
Vincenc
Spělkov
Krásné
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 49 MZA
Hudík
1899 František
Růžena Josefa

Šťastný
Feinmanová
František
Josef
Vír
Krásné
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 49 MZA
Hudík
1899 Rudolf
Anna

Volf
Hubáčková
Jan
Josef
Jimramov
Daňkovice
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 50 MZA
Hudík
1899 Adolf
Josefa

Kalášek
Tobiášová
František
Josef
Spělkov
Krásné
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 50 MZA
Hudík
1899 Vincenc
Emílie

Vraspír
Hubená
Jan
Josef
Telecí
České Křižánky
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 51 MZA
Hudík
1899 František
Františka

Trnka
Kadlecová
Antonín
Vincenc
Borovnice
Spělkov
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 51 MZA
Hudík
1899 František
Josefa

Neděla
Kalášková
František
Hynek
Daňkovice
Daňkovice
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 52 MZA
Hudík
1900 Karel
Emílie

Malinský
Kubíková
Josef
Josef
Malinné
Daňkovice
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 53 MZA
Hudík
1900 Antonín
Josefa

Mička
Slavíčková
Vincenc
Josef
Sněžné
Daňkovice
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 53 MZA
Hudík
1900 František
Anna

Čuřík
Slavíčková
František
Josef
Spělkov
Daňkovice
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 54 MZA
Hudík
1900 Jan
Anna

Bartag
Tobiášová
Jan
Anna
Kamenná Hora
Spělkov
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 54 MZA
Hudík
1900 Josef
Anna

Špička
Broklová
Josef
František
Javorek
Krásné
Daňkovice (helvetské vyznání) 16680 55 MZA
Hudík
Předcházející Strana 1 z 4 Následující