Čas načtení záznamů: 376 ms

Index Oddaných

Seznam zindexovaných knih

Počet nalezených záznamů: 187 600

Příjmení:
Jméno:
Lokalita:
Signatura:
Od roku:
Do roku:

Návod k vyhledávání


DISCLAIMER: Všechny indexy musely být pro použití v databázi upraveny. Databázi jsem se snažil konstruovat tak, aby dokázala s co nejmenší úpravou pojmout co nejvíc indexů. Bohužel mnoho autorů má v indexech více informací, než které by se tu daly zobrazit. Proto jediné, kde najdete informace přesně tak, jak je zadal autor jsou originální indexy! Za správnost údajů neručím, jelikož jsme pouze lidi, pokud zde záznam nenajdete, neznamená to, že jej nenajdete v dané matrice.

Rok
Jména Snoubenců Příjmení snoubenců
Moderně
Otec/Partner Lokalita Snoubenců Původce Signatura Strana Folio Archiv
Autor záznamu
1919 Karel
Anna

Jokl
Čechová
Jan
Jan
Štěpánov
Zbýšov
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 1 MZA
Starý
1919 Jan
Tereza

Šembera
Ventrubová
Jan
František
Pardubice
Brno
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 1 MZA
Starý
1919 Jan
Josefa

Badal
Vesková
Jan
Vilém
Boskovice
Boskovice
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 2 MZA
Starý
1919 Viktor
Anna

Seemann
Chmelíčková
Raimund
Karel
Brno
Pendrov
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 2 MZA
Starý
1919 Alfons
Hedvika

Klíma
Dvořáková
František
Rudolf
Bobrůvka
Věchnov
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 2 MZA
Starý
1919 Karel
Marie

Reichel
Aignerová
Rudolf
Petr
Brno
Vídeň
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 2 MZA
Starý
1919 Adolf
Marie

Roth
Samsonová
Emil
František
Svitávka
Lelekovice
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 3 MZA
Starý
1919 Jan
Emílie

Oliva
Švédová
Jan
Rodkov
Brno
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 3 MZA
Starý
1919 Jaromír
Antonie

Kočí
Junková
Eduard
Tomáš
Vítkovice
Sokolnice
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 3 MZA
Starý
1919 Otto
Emma

Schubert
Volkmannová
Stanislav
Theobald
Brno
Brno
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 3 MZA
Starý
1919 Bohumil
Kristýna

Keppert
Špačková
Antonín
Jan
Židenice
Zábrdovice
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 3 MZA
Starý
1919 Jaroslav Josef
Marie Žofie

Tietz
Lamichová
Václav
František
Praha
Olomouc
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 4 MZA
Starý
1919 Ferdinand
Marie

Šafránek
Lichteneggerová
Bohuslav
Bohumír
Tábor
Lipník
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 4 MZA
Starý
1919 Jan
Františka

Kohler
Hiklová
Antonín
František
Frenštát
Brno
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 4 MZA
Starý
1919 Jindřich
Stefanie

Hauer
Vlachová
Jan
Jan
Brno
Brno
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 4 MZA
Starý
1919 Josef
Františka

Orlík
Štefulíková
Tomáš
Matěj
Uherčice
Horní Lideč
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 5 MZA
Starý
1919 Ludvík
Filoména

Macků
Čermáková
Matěj
Roch
Volfířov
Žarošice
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 5 MZA
Starý
1919 Alois
Františka

Masur
Kuchařová
Josef
Jan
Mladecko
Pulkov
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 5 MZA
Starý
1919 Alois
Františka

Maštalíř
Kolísková
Kašpar
Josef
Střílky
Střílky
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 5 MZA
Starý
1919 Robert
Marie

Herosch
Frommelová
Alois
František
Brno
Brno
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 5 MZA
Starý
1919 Jan
Anna

Boleslav
Hošková
Vincenc
František
Kuřim
Doubravník
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 6 MZA
Starý
1919 František
Alžběta

Rzeholetz
Sobotková
Jindřich
František
Brno
Frýdek
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 6 MZA
Starý
1919 Josef
Marie

Korec
Votoupalová

Antonín
Buděcko
Náměšť
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 6 MZA
Starý
1919 Rudolf
Vincencie Antonie

Bartsch
Panenková
Eduard
František
Brno
Brno
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 6 MZA
Starý
1919 Jan
Matylda

Lintner
Otáhalová
Tereza
Josef
Dolní Věstonice
Nemotice
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 7 MZA
Starý
1919 Štěpán
Marie

Novotný
Hnilicová
Štěpán
František
Dluhonice
Charváty
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 7 MZA
Starý
1919 Arnold Metoděj
Marie

Budík
Klementová
Arnold
Eduard
Bučovice
Skalička
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 7 MZA
Starý
1919 Matoděj
Marie

Válka
Zelená
Martin
Josef
Rájec
Sokolnice
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 7 MZA
Starý
1919 František
Antonie

Brosche
Metelková
Wilibald
Antonín
Auscha
Brno
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 7 MZA
Starý
1919 Bohumil
Anna

Ruznar
Kočvarová
Františka
Vincenc
Benešov
Suché
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 8 MZA
Starý
1919 Jan
Aloisie

Dvořák
Špačková
František
Josef
Kozlov
Vrtěžíř
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 8 MZA
Starý
1919 Václav
Františka

Theodor
Nohelová
Jan
František
Pražské Předměstí
Holubice
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 8 MZA
Starý
1919 František
Antonie

Čupr
Pirochtová
Eduard
Leopold
Rosice
Zbraslav
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 8 MZA
Starý
1919 Štěpán
Františka

Vodák
Klimešová
Štěpán
František
Diváky
Diváky
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 9 MZA
Starý
1919 Josef
Anežka

Rosíval
Novotňáková
Jan
Josef
Diváky
Diváky
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 9 MZA
Starý
1919 Cyril
Marie

Flessner
Ryznarová
František
Jan
Bzenec
Hor. Studýnky
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 9 MZA
Starý
1919 Josef
Anna

Nos
Handlová
Josef
Vincenc
Slatina
Rozařín
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 9 MZA
Starý
1919 František
Alžběta

Muller
Knockleinová
Josef
Pavel
Brno
Ořešín
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 10 MZA
Starý
1919 Bohumil
Julie

Rous
Řezaninová
Josef
Metoděj
Stanoviště
Újezd
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 10 MZA
Starý
1919 Otakar
Marie

Straka
Kubešová
Ignác
František
Střílky
Tasov
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 10 MZA
Starý
1919 Jan
Růžena

Červinka
Marková
Eduard
Ferdinand
Vícemilice
Slavkov
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 10 MZA
Starý
1919 Josef
Kristýna

Vokurka
Krejčí
Jan
Antonín
Třebíč
Krahulov
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 11 MZA
Starý
1919 Karel
Marie

Suchý
Kotzmannová
Tomáš
Josef
Dolní Hutě
Černovice
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 11 MZA
Starý
1919 Josef
Růžena

Těšínský
Flessnerová
Pavel
František
Bzenec
Bzenec
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 11 MZA
Starý
1919 František
Anežka

Kalina
Jezberová
František
Petr
Puklice
Vladislav
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 11 MZA
Starý
1919 Štěpán
Emílie

Matcka neb Macka
Vašulínová
Antonie
Karel
Biskoupky
Neslovice
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 12 MZA
Starý
1919 Bohumil
Růžena

Humplíček
Janečková
František
Robert
Křížovice
Olešnička
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 12 MZA
Starý
1919 Ignác
Františka

Zdražil
Dvořáková
František
Antonín
Brno
Bystřice n. P.
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 12 MZA
Starý
1919 František
Marie

Janek
Pacasová
František
František
Prštice
Židlochovice
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 12 MZA
Starý
1919 Antonín
Marie

Penz
Fischerová
Ferdinand
Josef
Brno
Damníkov
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 13 MZA
Starý
1919 František
Marie

Nestřeba
Kadlecová
Josef
František
Tvořihráz
Padochov
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 13 MZA
Starý
1919 Jan
Magdalena

Uher
Třetinová
Michal
Josef
Lanžhot
Lanžhot
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 13 MZA
Starý
1919 Jan
Josefa

Plocek
Střechová
Jan
František
Zálesná Zhoř
Lavičky
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 13 MZA
Starý
1919 Josef
Pavlína

Štěrba
Černá
Josef
Jakub
Heřmanice
Brno
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 13 MZA
Starý
1919 František
Marie

Fiala
Kašpárková
Antonín
František
Dolní Bobrová
Dolní Bobrová
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 14 MZA
Starý
1919 Josef
Marie

Trávníček
Voleníková
Gustav
Theodor
Brno
Nové Hvězdlice
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 14 MZA
Starý
1919 Rudolf
Marie

Klement
Láníčková
Antonín
Václav
Rousínov
Slavkov
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 14 MZA
Starý
1919 Václav
Emílie

Simajchl
Jedonková
Václav
František
Horní Hamry
Tišnov
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 14 MZA
Starý
1919 Julius
Helena

Bruckner
Mikusová
Františka
Matěj
Lískovec
Tiflis, Kavkaz
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 14 MZA
Starý
1919 Karel
Marie

Dittrich
Havlíková
Eduard
Josef
Mor. Třebová
Brno
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 15 MZA
Starý
1919 Leopold
Hilda

Walter
Weirichová
Filip
Josef
Laa
Vídeň
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 15 MZA
Starý
1919 Jan
Josefa

Crha
Mertová
Jan
Jan
Tišnov
Litomyšl
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 15 MZA
Starý
1920 František
Markéta

Bittner
Procházková
Josef
Leopold
Grille
Brno
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 16 MZA
Starý
1920 Alois
Michalina

Fiala
Zajacová
Josef
Febronie
Juliánov
Vrocov, Gradek
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 16 MZA
Starý
1920 František
Františka

Zicháček
Bradová
Antonín
Florián
Lhotka
Skaštice
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 16 MZA
Starý
1920 Ferdinand
Františka

Suchánek
Mazalová
Františka
Jiří
Brno
Otnice
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 16 MZA
Starý
1920 Antonín
Anastázie

Slavík
Blažková
Josef
František
Horoušany
Lysice
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 17 MZA
Starý
1920 František
Marie

Miksa
Macháčková
Michal
Josef
Tišnov
Strážovice
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 17 MZA
Starý
1920 František
Antonie

Šípek
Matoušková
František
Josef
Staré Hvězdlice
Orlovice
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 17 MZA
Starý
1920 Karel
Antonie

Gottvald
Pásková
František
Josef
Krásensko
Krásensko
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 17 MZA
Starý
1920 Antonín
Marie

Bartoš
Prajková
Antonín
Antonín
Lanžhot
Lanžhot
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 17 MZA
Starý
1920 Vilém
Marie

Vospěl
Páčová
František
Jindřich
Brno
Brňany
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 18 MZA
Starý
1920 Jan
Lucie

Gajda
Ciprysová
Jan
Jan
Lanžhot
Lanžhot
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 18 MZA
Starý
1920 Theodor
Marie

Stihl
Sischková
Jan
Josef
Laubendorf
Laubendorf
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 18 MZA
Starý
1920 Josef
Anna

Škroch
Jurečková
Jan
Jan
Skuteč
Olšovec
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 18 MZA
Starý
1920 Jaroslav
Marie

Koudelka
Přidalová
Antonín
Jakub
Luleč
Chvalkovice
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 18 MZA
Starý
1920 Jan
Anna

Kurial
Holobrádková
Jan
Ondřej
Poštorná
Lanžhot
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 19 MZA
Starý
1920 Jan
Olga

Spichal
Mičánková
Jan
Josef
Brno
Brno
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 19 MZA
Starý
1920 Jan
Jana

Svozil
Bendová
Jan
Josef
Vel. Pavlovice
Vel. Pavlovice
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 19 MZA
Starý
1920 Jan
Kunhuta

Wagner
Žemlová
Antonín
Vincenc
Mor. Chrastová
Šumice
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 19 MZA
Starý
1920 Marcelín
Marie

Jašek
Mičánková
Jan
František
Níhov
Katov
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 19 MZA
Starý
1920 Antonín
Žofie

Smažil
Librová
František
František
Dolní Bobrová
Ostrov
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 19 MZA
Starý
1920 Jindřich
Marie

Jelínek
Bednářová
Jindřich
Karel
Křižanov
Křižanov
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 20 MZA
Starý
1920 Florián
Aloisie

Rozkošný
Horáková
Jan
Ignác
Bochoř
Bochoř
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 20 MZA
Starý
1920 Kamillo Ignaz Karl
Hermína Františka Antonie

Anderka
Mezníková
Michal
Eduard
Bučovice
Brno
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 20 MZA
Starý
1920 František
Gisela

Špoc neb Spotz
Scholzová
Josef
Ernest
Mor. Třebová
Brno
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 20 MZA
Starý
1920 Jan
Vlasta

Vaněk
Kolencová
Josef
Vilém
Bojkovice
Kyjov
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 20 MZA
Starý
1920 Vilém
Amálie

Břečka
Holubová
Jan
Jan
Bzenec
Brno
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 21 MZA
Starý
1920 Jindřich
Františka

Mátl
Papírková
Jakub
František
Popovice
Brodek
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 21 MZA
Starý
1920 Vojtěch
Kateřina

Lederer
Kotulánová
August
Josef
Brno
Husovice
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 21 MZA
Starý
1920 Karel
Anastázie

Novák
Kužmová
Františka
František
Praha
Slavičín
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 21 MZA
Starý
1920 Josef
Marie

Knobloch
Nováková
František
Michal
Vestec
Rakvice
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 21 MZA
Starý
1920 Alois
Marie

Kolařík
Antošová
Antonín
Jan
Brno
Střelice
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 22 MZA
Starý
1920 František
Anastázie

Vyhňák
Kurcová
Jan
Jan
Šakvice
Šakvice
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 22 MZA
Starý
1920 Bedřich Josef
Marie

Čumpl
Vomelová
Marie
Jan
Velká Losenice
Polná
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 22 MZA
Starý
1920 František
Tereza

Raimann
Schostalová
František
Weisstatten
Weisstatten
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 22 MZA
Starý
1920 Antonín
Markéta

Nevoral
Zaplatilová
Antonín
Jan
Židenice
Nebovidy
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 22 MZA
Starý
1920 Petr
Marie

Bílek
Tichopadová
Petr
Josef
Ruprechtov
Ruprechtov
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 22 MZA
Starý
1920 Emil
Anna

Zimprich
Pijáčková
Václav
Václav
Dolní Libchavy
Milotice
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 23 MZA
Starý
1920 Karel
Anna

Koudelka
Ostrovská
Jakub
František
Luleč
Ostrov
Brno - sv. Janů (u minoritů) 16985 23 MZA
Starý
Předcházející Strana 1 z 8 Následující Skok o 5 stran