Čas načtení záznamů: 215 ms

Index Oddaných

Seznam zindexovaných knih

Počet nalezených záznamů: 187 600

Příjmení:
Jméno:
Lokalita:
Signatura:
Od roku:
Do roku:

Návod k vyhledávání


DISCLAIMER: Všechny indexy musely být pro použití v databázi upraveny. Databázi jsem se snažil konstruovat tak, aby dokázala s co nejmenší úpravou pojmout co nejvíc indexů. Bohužel mnoho autorů má v indexech více informací, než které by se tu daly zobrazit. Proto jediné, kde najdete informace přesně tak, jak je zadal autor jsou originální indexy! Za správnost údajů neručím, jelikož jsme pouze lidi, pokud zde záznam nenajdete, neznamená to, že jej nenajdete v dané matrice.

Rok
Jména Snoubenců Příjmení snoubenců
Moderně
Otec/Partner Lokalita Snoubenců Původce Signatura Strana Folio Archiv
Autor záznamu
1652 Václav
Anna
Březina
Žába


Mikuláš
Krásnice
Dašice
Dašice 413 101 SOA HK
Procházka
1653 Pavel
Kateřina
Vytočil
Proxa


Běleč
Chotěšiny
Dašice 413 101 SOA HK
Procházka
1653 Tobiáš
Anna
Pelikán
Gabriel


Jan
Dříteč
Dražkov
Dašice 413 101 SOA HK
Procházka
1653 Jan
Marie
Ješura
Forst


Jan
Zminný
Zminný
Dašice 413 101 SOA HK
Procházka
1653 Jakub
Anna
Příčka
Novák


Jan

Zminný
Dašice 413 101 SOA HK
Procházka
1653 Matěj
Ludmila
Včelka
Dědič



Honbice
Dašice 413 101 SOA HK
Procházka
1653 Václav
Eva
Klapka
Karel


Roudnice
Zminný
Dašice 413 101 SOA HK
Procházka
1653 Matěj
Alžběta
Votruba
Horák


Jan

Borek
Dašice 413 101 SOA HK
Procházka
1653 Jiří
Kateřina
Vaněk
Harvánek



Dražkov
Dašice 413 101 SOA HK
Procházka
1653 Karel
Ludmila
Zeman



Lány
Dašice 413 101 SOA HK
Procházka
1653 Jan
Anna
Tomšák
Šimunek



Komárov
Dašice 413 101 SOA HK
Procházka
1653 Pavel
Anna
Fridrich
Pelikán


David

Dašice
Dašice 413 101 SOA HK
Procházka
1654 Mikuláš
Kateřina
Trunc
Dvořák


Čankovice
Blížňovice
Dašice 413 101 SOA HK
Procházka
1654 Jan
Dorota
Vondrouš
Honzák


Borek
Lhota
Dašice 413 102 SOA HK
Procházka
1654 Matěj
Kateřina
Voženílek
Zemek


Býšť
Brozany
Dašice 413 102 SOA HK
Procházka
1655 Jiří
Dorota
Sedláček
Kozel


Martin
Rokytno
Hoděšovice
Dašice 413 102 SOA HK
Procházka
1655 Václav
Anna
Kolín
Stárek


Tomáš
Rokytno
Býšť
Dašice 413 102 SOA HK
Procházka
1656 Matěj
Magdalena
Novotný
Rohan


Hostovice
Hostovice
Dašice 413 102 SOA HK
Procházka
1656 Matěj
Ludmila
Doubal
Vítek


Václav
Hrochův Týnec
Hrochův Týnec
Dašice 413 102 SOA HK
Procházka
1656 Jan
Kateřina
Kaska
Hajný


Maxmilian
Mikulovice
Hoděšovice
Dašice 413 102 SOA HK
Procházka
1656 Matěj
Marie
Kubiznak
Konečný

Jiří
Václav
Úhřetická Lhota
Lány
Dašice 413 102 SOA HK
Procházka
1656 Matěj
Ludmila
Bareš
Mazura


Býšť
Býšť
Dašice 413 102 SOA HK
Procházka
1656 Vít
Anna
Hájek
Šťastný


Hoděšovice
Býšť
Dašice 413 102 SOA HK
Procházka
1656 Jan
Alžběta



Hrochův Týnec
Hrochův Týnec
Dašice 413 102 SOA HK
Procházka
1656 Lukáš
Kateřina
Kučera
Mnětice

Jiří
Mahelka
Mnětice
Dašice 413 102 SOA HK
Procházka
1656 Pavel
Anna
Krpata
Kříž

Šimon
Borek
Dříteč
Dašice 413 102 SOA HK
Procházka
1656 Pavel
Ludmila
Harvánek
Černý


Pavel
Moravany
Býšť
Dašice 413 102 SOA HK
Procházka
1656 Václav
Dorota
Šedivý


Býšť
Býšť
Dašice 413 102 SOA HK
Procházka
1657 Pavel
Anna
Bílý
Hajný

Matěj
Maxmilian
Dolany
Hoděšovice
Dašice 413 102 SOA HK
Procházka
1656 Matěj
Kateřina
Huňatý
Rektor

Matěj
Zikmund
Býšť
Býšť
Dašice 413 102 SOA HK
Procházka
1656 Mikuláš
Kateřina

Nešpor


Dašice
Dašice 413 102 SOA HK
Procházka
1657 Václav
Anna
Čermák
Bukač


Jan
Lány
Koloděje
Dašice 413 102 SOA HK
Procházka
1657 Petr
Anna
Čermák
Dražkovský


Martin
Mnětice
Mnětice
Dašice 413 103 SOA HK
Procházka
1657 Mikuláš
Dorota
Kirhart
Červinka


Jiří
Rokytno
Rokytno
Dašice 413 103 SOA HK
Procházka
1657 Jan
Dorota
Bárta
Červinka


Jan
Dražkovice
Koloděje
Dašice 413 103 SOA HK
Procházka
1657 Pavel
Ludmila
Novák
Velinský


Jiří
Hedčany
Dašice
Dašice 413 103 SOA HK
Procházka
1657 Václav
Marie
Michalička
Nešetřil


Bohumileč
Lukovna
Dašice 413 103 SOA HK
Procházka
1657 Matěj
Kateřina
Lehký
Diviš

Jiří
Jan
Ostřetín
Osice
Dašice 413 103 SOA HK
Procházka
1657 Adam
Alžběta
Luňák
Trubač


Jiří
Hostovice
Hostovice
Dašice 413 103 SOA HK
Procházka
1657 Jan
Anna
Kovář
Kovář


Bartoloměj
Nízké Chvojno
Býšť
Dašice 413 103 SOA HK
Procházka
1658 Jan
Anna
Černý
Antoš

Jiří
Jakub
Lány
Zminný
Dašice 413 103 SOA HK
Procházka
1658 Jiří
Dorota
Soukal
Němec

Jan
Jiří
Lány
Mnětice
Dašice 413 103 SOA HK
Procházka
1658 Václav
Dorota
Rejfet
Piček


Přelouč
Kostěnice
Dašice 413 103 SOA HK
Procházka
1658 Daniel
Anna
Frejberk
Zavřel


Lukáš
Úhřetická Lhota
Újezd
Dašice 413 103 SOA HK
Procházka
1658 Václav
Dorota


Melichar
Krištof
Rokytno
Rokytno
Dašice 413 103 SOA HK
Procházka
1658 Václav
Kateřina
Chvála
Chalupník

Michal
Jan
Opatovice
Bukovina
Dašice 413 103 SOA HK
Procházka
1658 Václav
Anna
Čermák
Bukač

Jan
Matěj
Lány
Koloděje
Dašice 413 103 SOA HK
Procházka
1658 Jan
Dorota
Kalous
Souček


Jiří
Žižín
Mnětice
Dašice 413 103 SOA HK
Procházka
1658 Jiří
Marie
Rabas


Pardubice
Dašice 413 103 SOA HK
Procházka
1658 Václav
Magdalena
Valach
Habětínek


Matěj

Prachovice
Dašice 413 103 SOA HK
Procházka
1658 Václav
Dorota
Benda
Doubal

Václav
Jan
Býšť
Býšť
Dašice 413 103 SOA HK
Procházka
1658 Jiří
Dorota
Michalička
Skála

Martin
Jan
Komárov
Hostovice
Dašice 413 103 SOA HK
Procházka
1659 Lukáš
Dorota
Horký
Ctibor


Dašice
Hostovice
Dašice 413 104 SOA HK
Procházka
1659 Jakub
Dorota
Hradecký
Teplý

Matěj
Tomáš
Černá Za Bory
Hostovice
Dašice 413 104 SOA HK
Procházka
1659 Matouš
Dorota
Svoboda
Přítocký

Jan
Jan
Rokytno
Prachovice
Dašice 413 104 SOA HK
Procházka
1659 Jan
Anna
Šortek
Pešek


Jindřich

Dašice
Dašice 413 104 SOA HK
Procházka
1659 Jan
Anna
Vácha
Šolc

Vavřinec
Jan
Rokytno
Újezd
Dašice 413 104 SOA HK
Procházka
1659 Jakub
Kateřina
Rubín
Pospíšil

Jan
Martin
Borek
Dašice 413 104 SOA HK
Procházka
1659 Kryšpín
Ludmila
Buchal
Valenta

Václav
Jiří
Dašice
Hostovice
Dašice 413 104 SOA HK
Procházka
1659 Jan
Ludmila
Kočvar
Vladyka

Matěj
Dašice
Dašice
Dašice 413 104 SOA HK
Procházka
1659 Martin
Dorota
Šafář
Šoupal


Jan
Kostěnice
Koloděje
Dašice 413 104 SOA HK
Procházka
1659 Krištof
Magdalena
Hansl


Ředice
Ředice
Dašice 413 104 SOA HK
Procházka
1659 Matěj
Dorota
Jánský
Michalička

Jan
Martin
Prachovice
Komárov
Dašice 413 104 SOA HK
Procházka
1659 Mikuláš
Dorota
Michalec
Rohlíček


Pavel

Dašice 413 104 SOA HK
Procházka
1659 Jan
Ludmila
Šedivý
Halda


Turov
Nemošice
Dašice 413 104 SOA HK
Procházka
1659 Jiří
Kateřina
Mareš
Buchal



Dašice
Dašice 413 104 SOA HK
Procházka
1659 Lukáš
Voršila
Pochobradský
Havel



Hostovice
Dašice 413 104 SOA HK
Procházka
1659 Jan
Dorota
Prokůpek


Samuel
Prachovice
Litětiny
Dašice 413 104 SOA HK
Procházka
1659 Jan
Alena
Luňák
Šejnoha


Matěj
Dašice
Dašice
Dašice 413 104 SOA HK
Procházka
1659 Matěj
Ludmila
Vrabec
Pelikán


David
Dašice
Dašice
Dašice 413 104 SOA HK
Procházka
1660 Jiří
Kateřina
Posvačil
Černý


Petr
Hostovice
Hostovice
Dašice 413 104 SOA HK
Procházka
1660 Jiří
Kateřina
Čejka


Hostovice
Dříteč
Dašice 413 104 SOA HK
Procházka
1660 Vavřinec
Magdalena
Morávek
Karel


Václav
Ředice
Komárov
Dašice 413 104 SOA HK
Procházka
1660 Matěj
Anna
Černý
Zita


Matěj
Dašice
Dašice
Dašice 413 104 SOA HK
Procházka
1660 Václav
Anna
Provazník
Výrovský

Jan
Jan
Holice
Býšť
Dašice 413 105 SOA HK
Procházka
1660 Jakub
Ludmila
Hloupý
Procházka


Jan
Býšť
Hoděšovice
Dašice 413 105 SOA HK
Procházka
1660 Petr
Dorota
Kučera
Vokoun


Jan
Zalažany
Dašice
Dašice 413 105 SOA HK
Procházka
1660 Václav
Voršila
Převěsil
Pecolt


Tobiáš
Dašice
Dašice
Dašice 413 105 SOA HK
Procházka
1660 Lukáš
Ludmila
Beránek
Poddaný

Šimon
Jiří
Bořice
Kostěnice
Dašice 413 105 SOA HK
Procházka
1660 Jiří
Kateřina
Lanc
Bílý


Jiří
Mnětice
Lány
Dašice 413 105 SOA HK
Procházka
1661 Jan
Dorota
Harvánek
Novotný

Matouš
Jiří
Dříteč
Ředice
Dašice 413 105 SOA HK
Procházka
1661 Jan
Ludmila
Kořínek
Ryvola

Jan
Jan
Bukovina
Bukovina
Dašice 413 105 SOA HK
Procházka
1661 Jan
Kateřina
Horák

Jan
Augustin
Slepotice
Hoděšovice
Dašice 413 105 SOA HK
Procházka
1661 Jan
Anna
Řehák
Pírko

Tobiáš
Václav
Kunětie
Moravany
Dašice 413 105 SOA HK
Procházka
1661 Adam
Dorota
Šoltýs
Plch


Prachovice
Ředice
Dašice 413 105 SOA HK
Procházka
1661 Jan
Ludmila
Šimek
Luňák

Matěj
Jan

Hostovice
Dašice 413 106 SOA HK
Procházka
1661 Jan
Anna
Hanys


Hradec Králové
Dašice
Dašice 413 106 SOA HK
Procházka
1661 Jan
Kateřina
Kohoutek
Hrubeš

Jan
Tomáš
Litětiny
Dražkov
Dašice 413 106 SOA HK
Procházka
1661 Stanislav
Dorota
Poddaný
Nešpor

Jiří
Martin
Kostěnice
Kostěnice
Dašice 413 106 SOA HK
Procházka
1661 Matěj
Kateřina
Vosáhlo
Novák


Matěj
Žižín
Žižín
Dašice 413 106 SOA HK
Procházka
1661 Matěj
Alžběta
Palata
Nešpor

Jiří
Jakub
Platěnice
Kostěnice
Dašice 413 106 SOA HK
Procházka
1662 Bartoloměj
Dorota
Dražka
Stojan

Jan
Ostřetín
Komárov
Dašice 413 106 SOA HK
Procházka
1662 Václav
Rozina
Tesař
Hloušek


Ondřej
Ostřešany
Lány
Dašice 413 106 SOA HK
Procházka
1662 Jan
Alžběta
Balada
Šína


Matěj
Ředice
Lány
Dašice 413 106 SOA HK
Procházka
1662 Martin
Dorota
Jirák
Bažant

Jan
Martin
Smrkovice
Hoděšovice
Dašice 413 107 SOA HK
Procházka
1662 Adam
Eva
Záruba
Bílek

Štěpán
Bílek
Prachovice
Komárov
Dašice 413 107 SOA HK
Procházka
1662 Jiří
Kateřina
Martinec
Hrubeš


Řehoř
Třebosice
Dražkov
Dašice 413 107 SOA HK
Procházka
1662 Mikuláš
Anna
Herzán


Pavel
Dašice
Rokytno
Dašice 413 107 SOA HK
Procházka
1662 Jiří
Ludmila
Horký
Štěpánek

Václav
Jiří
Dašice
Dašice
Dašice 413 107 SOA HK
Procházka
1662 Václav
Kateřina
Červinka
Šína

Jan
Matěj
Koloděje
Lány
Dašice 413 107 SOA HK
Procházka
Předcházející Strana 1 z 27 Následující Skok o 5 stran