Čas načtení záznamů: 370 ms

Index Oddaných

Seznam zindexovaných knih

Počet nalezených záznamů: 187 600

Příjmení:
Jméno:
Lokalita:
Signatura:
Od roku:
Do roku:

Návod k vyhledávání


DISCLAIMER: Všechny indexy musely být pro použití v databázi upraveny. Databázi jsem se snažil konstruovat tak, aby dokázala s co nejmenší úpravou pojmout co nejvíc indexů. Bohužel mnoho autorů má v indexech více informací, než které by se tu daly zobrazit. Proto jediné, kde najdete informace přesně tak, jak je zadal autor jsou originální indexy! Za správnost údajů neručím, jelikož jsme pouze lidi, pokud zde záznam nenajdete, neznamená to, že jej nenajdete v dané matrice.

Rok
Jména Snoubenců Příjmení snoubenců
Moderně
Otec/Partner Lokalita Snoubenců Původce Signatura Strana Folio Archiv
Autor záznamu
Jan
Marina
...cžyka (?)
…čík (?)


Mutěnice 5681a 5 MZA
Miklica
Jiří
Magdalena

Hluchý
Pytlíček

Milkov
Radnice
Bouzov 7037 166 326 ZAO
Vojtěch
Leopold
Mařena

Štaler
Hyhlík
Matěj
Jan
Jezbořice
Bělá
Lázně Bohdaneč 1376 265 SOA HK
Procházka
Jakub
Ludmila

Lampárek
Novotný

Jakub
Bor u Skutče
Nové Hrady 2210 22 SOA HK
Procházka
Matěj
Kateřina

Dražil
Groulík

Havel
Kamenec
Oldříš
Polička 1662 159 SOA HK
Procházka
Karel
Dorota
Bouček
Kratochvíle


Matěj
Choceń
Dašice
Dašice 415 642 SOA HK
Procházka
František
Tereza
Stulpa
Ssefčiku
Štulpa
Ševčík

Josef
Zboněk
Lipová
Suchdol-Jednov 9771 84 7 MZA
Burget
Jakub
Marie

Koutný
Nevrkla


Jemnice 10424 261 MZA
Yxuq
Jiří
?
Tomancžyka
Petlakowy
Tomančík
Petlák

Matouš

Mutěnice 5681a 4 MZA
Miklica
Mikuláš
Kateřina

Mikulášek?
Slouka

Kozov
Svojanov
Bouzov 7037 166 326 ZAO
Vojtěch
Antonín
Rozina

Vostradovský
Vodička

Jakub
Bohdaneč
Bohdaneč
Lázně Bohdaneč 1376 307 SOA HK
Procházka
Jakub
Dorota

Koutný
Kučera


Jemnice 10424 314 MZA
Yxuq
Matěj
Kateřina

Vodstrčil
Klimeš
Matěj
Pavel
Makov
Makov
Polička 1662 192 SOA HK
Procházka
Jakub

Malina
Doležal

Jan

Horní Holetín
Hlinsko v Čechách 213 163 SOA HK
Procházka
Matěj
Magdalena

Šejbal
Tykvan
Martin
Matěj

Osičky
Osice 122-1 387 SOA HK
Procházka
Kašpar
Alžběta

Kratochvíl
Plachý


Jemnice 10424 314 MZA
Yxuq
Jiří
Anna

?


Jiří

Mutěnice 5681a 4 MZA
Miklica





Kunovice 11678 MZA
Rybka
Jan
Kateřina
Hájek



Dašice 413 113 SOA HK
Procházka
Antonín
Eleonora

Michal
Motálek


Jemnice 10424 384 MZA
Yxuq
Václav
Veronika

Kříž
Trávníček
Matouš
Tomáš
Korouhev
Telecí
Polička 1662 192 SOA HK
Procházka
Jan
Anna

Němec
Pospíšil

Václav
Raná
Vojtěchov
Hlinsko v Čechách 213 163 SOA HK
Procházka
Václav
Anna

Svatoň
Svoboda

Matěj
Stéblová
Ždánice
Osice 122-1 88 SOA HK
Procházka
Jan
Kateřina
Klicž
Petirek
Klíč
Petýrek
Matěj
Matouš
Repechy
Seč
Suchdol-Jednov 9771 122 19 MZA
Burget
Jan
Barbora

Tyll
Jedlička

Pavel

Polička
Polička 1662 192 SOA HK
Procházka
Jiří
Kateřina

Zářecký
Tesař

Jakub

Hlinsko v Čechách 213 163 SOA HK
Procházka





Dašice 414 201 SOA HK
Procházka






Václav
Magdalena

Helmon

Makov
Polička 1662 219 SOA HK
Procházka
Matěj
Kateřina

Kusý
Smolí

Jiří
Dolní Holetín
Dolní Holetín
Hlinsko v Čechách 213 163 SOA HK
Procházka
Jan
Sybila

Koubek
Píša

Matěj

Libišany
Osice 122-1 377 SOA HK
Procházka
Jan
Salomena

Rychtář
Hubka
Jan
Václav
Herálec
Kladno
Hlinsko v Čechách 213 163 SOA HK
Procházka
Jan
Anna
Žába
Mareš

Mikuláš
Jan
Dašice
Dašice
Dašice 413 111 SOA HK
Procházka
Jiří
Marie

Macháček
Loubek
Jiří
Matěj
Svratouch
Chlumětín
Hlinsko v Čechách 213 164 SOA HK
Procházka





Nové Hrady 2210 64 SOA HK
Procházka
Jan
Zuzana

Kropáček
Ludvík

Mikuláš

Hlinsko v Čechách 213 164 SOA HK
Procházka
Karel
Zuzana

Tis
Bata
Lukáš
Jiří
Brdo
Krouna
Hlinsko 217 312 SOA HK
Procházka
Jan
Ludmila

Voldán
Kladenský

Jiří

Vitanov
Hlinsko v Čechách 213 164 SOA HK
Procházka





Proseč 1708 83 SOA HK
Procházka
Jan
Voršila



Možděnice
Dolní Hamry
Hlinsko v Čechách 213 165 SOA HK
Procházka
Václav
Anna

Bokvaj
Bednář

Matěj
Vitanov
Studnice
Hlinsko 217 328 SOA HK
Procházka
Martin
Anna

Starý
Vích
Jan
Jan
Březí
Dubeč
Hlinsko v Čechách 213 165 SOA HK
Procházka





Proseč 1708 83 SOA HK
Procházka
Augustin
Anna

Zabský
Černický

Jan
Trhová Kamenice
Chrudim
Hlinsko v Čechách 213 166 SOA HK
Procházka





Hlinsko 217 332 SOA HK
Procházka
Matěj
Magdalena

Zatočil
Zelenka

Jan
Oldříš
Vojtěchov
Hlinsko v Čechách 213 166 SOA HK
Procházka
Václav
Kateřina

Křemenák
Kubíkík

Záboří
Dudychov
Proseč 1708 17 SOA HK
Procházka
Václav
Marta

Drozd
Lichvička
Jakub
Jiří
Hlavečník
Výsonín
Hlinsko v Čechách 213 166 SOA HK
Procházka





Hlinsko 217 332 SOA HK
Procházka
Matěj
Salomena

Drozd
Doležal
Jan
Jiří

Výsonín
Hlinsko v Čechách 213 166 SOA HK
Procházka
Václav
Kateřina

Křemenák
Kubíkík

Záboří
Dudychov
Proseč 1708 17 SOA HK
Procházka
Tobiáš
Magdalena

Novotný
Balcar
Pavel
Veselý Kopec
Nemojov
Hlinsko v Čechách 213 166 SOA HK
Procházka





Hlinsko 217 332 SOA HK
Procházka
Jiří
Dorota

Pudil
Myslivec

Pavel

Mrákotín
Hlinsko v Čechách 213 154 SOA HK
Procházka
Václav
Kateřina

Křemenák
Kubíkík

Záboří
Dudychov
Proseč 1708 17 SOA HK
Procházka
Havel
Dorota

Šafář
Dymač

Hamry
Hlinsko v Čechách 213 154 SOA HK
Procházka
Jan
Anna

Pavlas
Konečný
Václav
Jiří
Libišany
Srch
Osice 122-2 137 SOA HK
Procházka
Tomáš
Kateřina

Kočí
Kolc


Třebeš
Hradec Králové 51-1 8 SOA HK
Procházka





Proseč 1708 83 SOA HK
Procházka
Tomáš
Marie

Petrák
Palička
Jakub
Josef
Kamenec
Trhonice
Polička 1664 62 SOA HK
Procházka
Václav
Marie Magdalena

Spalovský
Pfaltz

Krištof
Rohoznice
Ždánice
Ždánice 1561 131 SOA HK
Procházka
Ferdinand
Kateřina

Pošovský
Cejk

František
Březiny
Neo Stadium
Polička 1664 77 SOA HK
Procházka





Proseč 1708 83 SOA HK
Procházka
Matěj
Karolina

Hladký
Teplý

Kašpar
Březiny
Březiny
Polička 1664 77 SOA HK
Procházka
Petr
Dorota

Zeman
Vinař

Jiří
Hostovice
Podůlšany
Osice 122-2 150 SOA HK
Procházka
Jan
Anna

Dočekal
Doležal

Jan

Makov
Polička 1664 77 SOA HK
Procházka
Václav
Kateřina

Křemenák
Kubíkík

Záboří
Dudychov
Proseč 1708 17 SOA HK
Procházka
Josef
Anna

Romportl
Ludmila
Tomáš
Jan
Oldříš
Trhonice
Polička 1664 100 SOA HK
Procházka





Babice nad Svitavou 1006 MZA
Sil
František
Terezie

Holec
Sklenář
Tomáš
Jan
Oldříš
Korouhev
Polička 1664 100 SOA HK
Procházka





Babice nad Svitavou 1006 MZA
Sil
Josef
Kateřina

Černý
Král
Jan
Jan
Pustá Rybná
Krouna
Polička 1664 87 SOA HK
Procházka





Babice nad Svitavou 1006 MZA
Sil
Matěj
Anna

Zelenda
Češka
Tomáš
Jan
Oldříš
Korouhev
Polička 1664 110 SOA HK
Procházka





Babice nad Svitavou 1006 MZA
Sil
Pavel
Veronika

Tomšů
Troják
Tomáš
Josef
Sádek
Korouhev
Polička 1664 110 SOA HK
Procházka





Babice nad Svitavou 1006 MZA
Sil
Jan
Anna

Steier
Knotek
Matěj
Václav
Lačnov
Korouhev
Polička 1664 110 SOA HK
Procházka





Babice nad Svitavou 1006 MZA
Sil
Josef
Marie Anna

Jiruška
Flider

Poříčí
Poříčí
Polička 1664 118 SOA HK
Procházka





Babice nad Svitavou 1006 MZA
Sil
Josef
Marie

Popelka
Rajman
Pavel
Pavel
Široký Důl
Pustá Rybná
Polička 1664 126 SOA HK
Procházka





Babice nad Svitavou 1006 MZA
Sil
Jan
Anna

Mertinus
Matouš


Nedvězí
Polička 1664 130 SOA HK
Procházka





Babice nad Svitavou 1006 MZA
Sil
Jakub
Kateřina

Havlík
Halouzka

Makov
Makov
Polička 1664 128 SOA HK
Procházka





Babice nad Svitavou 1006 MZA
Sil
Jakub
Anna

Wochmar
Halamka


Svratouch
Polička 1664 129 SOA HK
Procházka





Babice nad Svitavou 1006 MZA
Sil
František
Kateřina

Hledík
Dostál

Jiří
Předměstí
Sedliště
Polička 1664 87 SOA HK
Procházka





Babice nad Svitavou 1006 MZA
Sil
Valentin
Anna

Muellerstein
Morgenstern


Polička 1664 140 SOA HK
Procházka





Babice nad Svitavou 1006 MZA
Sil
Jan
Růžena

Martinů
Beneš

Václav
Předměstí
Nedvězí
Polička 1664 141 SOA HK
Procházka





Babice nad Svitavou 1006 MZA
Sil
František
Alžběta

Sobota
Víšek
Matěj
Jiří
Makov
Budislav
Polička 1664 141 SOA HK
Procházka





Babice nad Svitavou 1006 MZA
Sil





Babice nad Svitavou 1006 MZA
Sil





Babice nad Svitavou 1006 MZA
Sil





Babice nad Svitavou 1006 MZA
Sil
Předcházející Strana 1 z 1955 Následující Skok o 5 stran